Hakkımızda

ÖZEL BEYLİKDÜZÜ MUTLU ÇOCUKLAR ANAOKULU’muz   2014 yılında açılmış olup bölgenin en çok tercih edilen MEB bağlı olan bir kurumdur.Tüm sınıf öğretmenlerimiz  çocuk gelişimi mezunu olup diğer branş öğretmenlerimizde alanında uzman eğitimcilerdir.

Okulumuz 4 katlı triplex olup büyük geniş bahçemiz,oyun parkımız ve yüzme havuzumuz mevcuttur.Aydınlık güneş alan sınıflarımız çocuklarımız için uygundur.Bahçemizde bulunan oyun ve sera bölümünü sık kullanıp çocuklarımızın sınıf ortamından çıkarak oyun ve eğlenceyle eğitimlerine devam etmelerini sağlıyoruz.

Okulumuzun kendine ait jenalatör ve su deposu mevcuttur herhangbir aksaklıkta otomatik devreye girmektedir.

Okulumuzun 34 adet güvenlik kamerası mevcuttur.Dışardan izlemeye kapalı olup yönetim tarafından sürekli izlenmektedir.Herhangibi aksi durumda Veli le görüntüler paylaşılmaktadır.

MEB bağlı olan kurumumuz MEB müfredatına uygun ve ek programlarımızla birlikte desteklenmektedir 3,4,5 ve hazırlık sınıfımız mevcuttur.Tek düze eğitim artık bu çağın çocuklarına yetersiz.Onları düşünmeye ve çözüm üretmeye teşvik ediyoruz.Çocuklarımızın zengin öğrenme deneyimleri ile sağlıklı büyümelerini,motor,sosyal-duygusal,dil ve bilişsel alanlarında gelişimlerinin en üst düzeye ulaşması için eğitiyoruz.

Uzman deneyimli eğitmenlerimiz rehberliğinde çocuklarımız yaş gruplarına uygun olarak eğitim almaktadırlar.Proje tabanlı eğitimlerimizle birlikte portfolyo çalışmalarımızla çocukların özgüvenlerini geliştirme sunum yapıp kendilerini ifade edebilmelerini sağlıyoruz.

Hakkımızda ÖN KAYIT FORMU

ETKİNLİKLER

0

Mutlu Veli

0

Etkinlik

0

Etkinlik

0

Katlı Okulumuz

Mutlu Çocuklar Anaokulu TANITIM FİLMİ

EN SON HABERLERİMİZ